شماره مطلب: 15999
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل:

آموزش و پرورش، رتبه دوم پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی استان را کسب کرد

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: در هفدهمین فراخوان جشنواره انتخاب پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش استان رتبه دوم پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی استان را به خود اختصاص داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان اردبیل، مهدی معینی کیا معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل با بیان اینکه در هفدهمین فراخوان جشنواره انتخاب پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی 48 اثر پژوهشی از پژوهشگران آموزش و پرورش استان برای انتخاب پژوهشگر برتر به دبیر خانه مربوطه ارسال شده است،گفت: از میان آثار ارسالی آموزش و پرورش، رتبه دوم پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی استان را کسب کرد.

معینی کیا همچنین با اشاره به اینکه امسال یک هفته قبل از برگزاری هفته پژوهش در تهران ،در تمام استان‌ها برنامه ها و نمایشگاههایی برگزار می‌شود، اعلام کرد: نمایشگاه دستاورد های پژوهشی آموزش و پرورش هم زمان با دانشگاه ها و دستگاههای اجرایی در سالن تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی و با هماهنگی و مدیریت پژوهشسرای آیت ا... مروج ، 14 الی 17 آذر ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به مشارکت یک هزار و 383 نفر از پژوهشگران فرهنگی در نوزدهمین دوره از برنامه های معلم پژوهنده گفت: پس از داوری، از میان آثار ارسالی ، 7 اثر به عنوان منتخب استانی به دبیرخانه معلم پژوهنده کشوری ارسال شد و در نهایت یک اثر به عنوان اثر برتر کشوری معرفی شد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: نفرات برتر کشوری در هفته پژوهش مورد تقدیر قرار گرفته و  آثار برتر نیز ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.