شماره مطلب: 16109
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل:

دانشگاه فرهنگیان ،از مهم ترین عوامل توسعه و پیشرفت منابع انسانی است

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: دانشگاه فرهنگیان از اساسی ترین و کلیدی ترین مراکز آموزش عالی در کشور است و از مهم ترین عوامل توسعه، پیشرفت و رشد، منابع انسانی محسوب می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان اردبیل، احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در مراسم گرامیداشت روزدانشجو، دانشجویان پردیس بنت الهدی صدر اردبیل گفت: دانشجومعلّمان در طول دوره چهارساله کارشناسی می بایست مهارت مشارکت جویی، مشارکت پذیری، ظرفیت کارآفرینی را شکوفا  سازند و با توجه به اینکه این مهارت های بالقوه در طول دوره چهارساله دانشجویی می تواند به مهارت های بالفعل تبدیل شود، کسانی که از این فرصت استفاده بهینه کنند، موفق تر خواهند بود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه خودسازی در همه حوزه ها می تواند در دوران دانشجویی صورت گیرد خاطر نشان کرد: تفکر مستمر، ارتباطات و ایفای نقش اجتماعی موثر  از جمله مهارت هایی است که  می توان در دوره چهار ساله کسب نمود.

وی در ادامه یادآور شد: دانشگاه فرهنگیان از اساسی ترین و کلیدی ترین مراکز آموزش عالی در کشور است و از مهم ترین عوامل توسعه، پیشرفت و رشد، منابع انسانی محسوب می شود.

ناصری موفقیت دانشگاه فرهنگیان در تحقّق اهداف خویش  را امر  حتمی دانسته و افزود: دانشگاه فرهنگیان افرادی را تربیت می کند که نقش تربیت آیندگان را بر عهده خواهند گرفت.

وی در پایان اظهار داشت: الگوی اداره کلاس ، انگیزه بالا، اعتماد به نفس زیاد و مهارت تدریس خوب دانشجویان در سایه فضای بالنده دانشگاه فرهنگیان می باشد، که نشان از موفقیت این دانشگاه است.

انتهای پیام/

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.