شماره مطلب: 16568

برگزاری نشست روشنگری و بصیرتی حماسه 9دی

نشست روشنگری وبصیرتی حماسه 9 دی باحضور پرشور فرهنگیان عصر دیروز در سالن ولایت سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل حجت السلام فیاضی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این مراسم به فتنه 88 ودست های پشت پرده ای که میخواستند نظام جمهوری اسلامی را سرنگون کنند اشاره کرد وگفت: فتنه گران با سردادن شعار های امام گرایی ومردم گرایی میخواستند مردم را فریب داده وبه اهداف خود برسند

فیاضی گفت:با تکرار و یادآوری یوم الله 9 دی به دشمن ثابت می شود که ملت ایران همیشه بیدار است و اگر 9 دی فراموش شود ما هر روز شاهد فتنه خواهیم بود.

وی در ادامه با اشاره به پیام های 9 دی افزود:در حال حاضر دشمن میخواهد از راه نفوذ و تغیر ذائقه فرهنگی و اعتقادی مردم پایه های  نظام را سست کند وباید با هوشیاری وبصیرت نگزاریم ارزش های اسلامی کم رنگ شده به جای آن فرهنگ ضد دینی وغربی ترویج پیدا کند.

 

مصطفی کافی معاون پرورشی  آموزش وپرورش استان اردبیل نیز در این مراسم حماسه 9 دی را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: حماسه 9 دی نشانگر قدرت جمهوری اسلامی ایران به برکت هدایت و راهنمایی های رهبری فقیه امام خامنه ای (مدظله العالی) بود که تمام نقشه های دشمنان نظام را ازبین برد.

کافی افزود:حماسه 9 دی را می توان  جشن بلوغ فکری وشخصیتی احاد ملت ایران عنوان کرد که ثمره خون شهیدانی است که  جان خود را فدای انقلاب اسلامی کردند.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.