شماره مطلب: 21869

مجمع بسیج فرهنگیان استان اردبیل برگزار شد

این جلسه به منظور بررسی آسب ها و چالش های فراروی آموزش و پرورش استان اردبیل و ارائه راهکار توسط نخبگان فرهنگی بسیجی با مدیران آموزش و پروش استان و با حضور دکتر مرادی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور برگزار شد.

این جلسه به منظور بررسی آسب ها و چالش های فراروی آموزش و پرورش استان اردبیل و ارائه راهکار توسط نخبگان فرهنگی بسیجی با مدیران آموزش و پروش استان و با حضور دکتر مرادری رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور برگزار شد. در این مجمع 5 کارگروه توسط فرهنگیان و نخبگان بسیجی فرهنگی با عنوان های مطالبات مقام معظم رهبری از آموزش و پروش، کارگروه فضای مجازی، کارگروه آسیب های اجتماعی و آموزش ، کارگروه شان و منزلت فرهنگیان و کارگروه دانشگاه فرهنگیان ارائه شد.

image

image

1396-10-16 10:53   |   کد مطلب: 938 مجمع بسیج فرهنگیان استان اردبیل برگزار شد این جلسه به منظور بررسی آسب ها و چالش های فراروی آموزش و پرورش استان اردبیل و ارائه راهکار توسط نخبگان فرهنگی بسیجی با مدیران آموزش و پروش استان و با حضور دکتر مرادری رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ادیب رسا این جلسه به منظور بررسی آسب ها و چالش های فراروی آموزش و پرورش استان اردبیل و ارائه راهکار توسط نخبگان فرهنگی بسیجی با مدیران آموزش و پروش استان و با حضور دکتر مرادری رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور برگزار شد. در این مجمع 5 کارگروه توسط فرهنگیان و نخبگان بسیجی فرهنگی با عنوان های مطالبات مقام معظم رهبری از آموزش و پروش، کارگروه فضای مجازی، کارگروه آسیب های اجتماعی و آموزش ، کارگروه شان و منزلت فرهنگیان و کارگروه دانشگاه فرهنگیان ارائه شد.

در این جلسه سرهنگ پاسدار شکر عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان گفت: جلسه مجمع بسیج فرهنگیان استان اردبیل در راستای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، آموزش و پروش نقش مهمی در تربیت و پروش دانش آموزان در کشور دارد چرا که فرهنگ سازی و اقدامات موثر و تولید علم در شخصیت وجوری دانش آموزان است و همین دانش آموزان فردا آینده سازان این نظام هستند دارد.

وی افزود: بسیج فرهنگیان از چند سال قبل به عنوان یک بازوی مشورتی و تعلیم ساز در آموزش و پرورش فعال می باشد.

عبدی ادامه داد: مردم عالم و بصیر جمهوری اسلامی ایران امنیت و آرامش کنونی را مدیون رشادت های رزمندگان و خون شهدا در طول 8 سال دفاع مقدس و مدافعان حرم هستند و تلاش فرهنگیان و بسیجیان فرهنگی می تواند دانش و سواد بصیرتی را به قلل رفیع و درجات علمی بالایی برساند.

احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: آموزش و پروش و بسیج فرهنگیان در همین راستا راهکارهایی ارائه داده است که باید به آنها بیشتر پرداخت شود و کارگروه های آموزش و پرورش دسته بندی شده و مطرح هستند و تلاش میشود در راستای همین پیشنهادات سطح استانی و شهرستانی به حقیقت بپیونند.

وی گفت: نعمتی که امروز شامل امنیت و اسلام در کشور است حاصل ایثارگری ها و شهادت ها و خون هایی است که تقدیم این نظام شده است و برای حفظ ارزشهای مدبرانه باید تلاش کنیم و خدمت صادقانه به مردم بایستی همیشه اولویت اول ما باشد و درهای اتاق ها به روی همه گان باز باشد و باید از تشکیلات تشریفاتی بپرهیزیم.

image

امامی رئیس مجمع بسیج استان اردبیل گفت: امروز نیاز داریم تا تربیت و ادبیات 8 سال دفاع مقدس که برگرفته از ادبیات عاشورا بود در بین دانش آموزان و نخبگان علمی ترویج داده شود چرا که همین دانش آموزان فردا فرهنگیان این کشور خواهند بود و بایستی بدانند چطور اهداف بسیج را بین نسل های آتی تبیین کنند.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.