شماره مطلب: 22172
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل

انقلاب اسلامی ایران ثابت کرد که می شود نه ظلم کرد و نه زیر بار ظلم رفت/ حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از خون شهداست

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل گفت : یقینا آنچه که موجب پایداری این نظام و انقلاب شده است اعتقاد قلبی مردم ولایت مدار ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی است که اجازه نداده اند دشمنان این انقلاب به هیچ یک از اهداف خود برسند.

سید محمد لطیفی در گفتگو با ادیب رسا عنوان کرد: انقلاب کبیر اسلامی ایران در این عمر پربرکت چهل ساله خود به دنیا ثابت کرده است که می شود ملتی بود که نه ظلم کرد و نه زیر بار ظلم رفت بلکه با تکیه بر توان خود و البته با تعامل سازنده با دنیا و عدم اعتماد به دشمن روی پای خود ایستاد و در مسیر رسیدن به قله ها و آرمان ها استوار گام برداشت و حرکت کرد.

وی با بیان اینکه متأسفانه جهان اسلام در این روزها عرصه برخی کشمکش های منطقه‌ای، کشتار بی گناهان و ویرانی زیرساخت های حیات امت اسلامی است، افزود: یقینا آنچه که موجب پایداری این نظام و انقلاب شده است اعتقاد قلبی مردم ولایت مدار ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی است که  اجازه نداده اند دشمنان این انقلاب به هیچ یک از اهداف خود برسند.

سید محمد لطیفی در ادامه افزود: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، قدردانی از خون و زحمات شهدا و امام شهداء است و همه وظیفه‌داریم با حضور باشکوه خود دشمن را از اهدافش مأیوس کنیم.
 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.